Yerinde Yemek Üretim Catering Hizmeti

Günümüzde modern işletmeler, asıl faaliyet alanları dışındaki gereksinimlerini uzman kuruluşlara devrederek, hem kaliteli hizmeti ekonomik koşullarda almakta; hem de kaynaklarını daha etkili ve verimli kullanarak, dikkatlerini asıl faaliyet alanları üzerinde yoğunlaştırıp rekabet güçlerini daha da artırmaktadır.Tüketici sayısı 100’in üstünde olan ve mutfak alanı tahsis edebilen firmalar için yerinde yemek üretimi hizmeti vermekteyiz.

Banket Catering müşterilerinin mevcut mutfaklarını kullanarak veya olmayanlara yeni mutfaklar kurarak yerinde yemek üretim ile hazır yemek imkanı sağlamaktadır. Uzman aşçı ve servis personellerimizi sizin hizmetinize sunuyoruz.

Banket Catering yerinde üretim yemek hizmeti aldıktan sonra sizin malzeme temini, personel takibi, maliyet araştırması gibi hiçbir detayla ilgilenmenize gerek kalmaz Yemeğinizi Firmanızda yüksek hijyen standartlarında üretiyor, yemekhanenizde servis ediyoruz.Çalışanlarınıza her öğle yemeğinde ”kendi işyerine konuk olma” keyfi yaşatıyoruz.